Skip to main content
 

Ayaklı Duba-Jack Up Barge Üreticisi

Marinatek, 20 yıllık tecrübesi ile Ayaklı Etüt Dubası üretiminde sektörün lider markası !

 

Zemin Etüt Dubası Üreticisi

Marinatek, 20 yıllık tecrübesi ile Zemin Etüt Dubası üretiminde sektörün lider markası !

1
1

Ayaklı Etüd Dubası teknolojisi basit bir teknoloji değildir. Marinatek, 20 yıllık tecrübesi ile ürünlerini çok daha kaliteli ve ucuza üretmektedir.

Zemin etüdü yapılması

Marinatek tarafından isteğe göre üretilen Ayaklı Etüd Dubaları son derece kullanışlı ve emsallerine göre çok daha uygundur.Yaptırmış olduğunuz dubalarla istediğiniz takdirde denizde sondaj ve vinç hizmeti verecek şekilde de hizmetinize sunulur.

Dengeli olması

Marinatek tarafından üretilen ayaklı dubalar son derece dengeli bir sistemde denizde hizmet verir.Denizde iş yaparken dalgalardan etkilenmeden çalışmak verimli sonuçlar almanızı sağlar.Bu da işveren için önemlidir.

Emsallerine göre daha kullanışlı olması

Marinatek ayaklı dubaları,Türkiye’de alanında tek olarak üretilmiş ve son derece kullanışlı ve uygun maliyetlerle müşterilerine hizmet verir.İsteğiniz doğrultusunda çalışacağınız şartlara uygun ayaklı zemin etüd dubaları üretmekteyiz.

Ayaklı Duba-Jack Up Barge

8 May 2016

Zemin Etüd Dubası

14 July 2015

İstinye İspark Geçis Köprüsü

İstinye İspark Geçiş Köprüsü

31 March 2015

Tonoz

Tonoz

20 June 2014

Haliç Deniz Terminali Yüzer İskelesi

14 October 2013

Marinatek Dalgakıran

18 June 2013

Beton iskele

Gemlik Deniz Terminali Ponton İskelesi

17 April 2013

Marinatek Cutter Suction Dredger

25 December 2012

Fenerbahce Topuk Yaylası Geçis Köprüsü

Fenerbahçe Topuk Yaylası Geçiş Köprüsü

14 November 2010

Özel tasarımlı olarak kullanılması

Klasik imalat yöntemiyle üretilen dubalara göre isteğe uygun ve çalışacağınız denizin şartlarına nazaran istediğiniz boyutta ve özellikte ayaklı etüd dubaları üretimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Dayanıklı olması

Marinatek ayaklı etüd dubaları emsallerine göre oldukça dayanıklıdır.Ayaklı dubalar sondaj ve drenaj çalışmalarında dalgalardan etkilenmemekte ve ağır hava şartlarına dayanıklıdır.

Denizde dengeli durması

Üretilen her malzemenin denizde dört bir noktası da aynı gelmektedir.Birden fazla dubayı birbirine bağladığınızda dahi denge konusunda hiçbir problem yaşamaz ve çalışmalarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Zemin Etüdü nedir ?

Deniz etüdü çalışması imara açılacak alanlarda, deniz, göl, akarsu, mendirek projeleri, liman, iskele, balıkçı barınakları, tersaneler ve dolgu alanları için sağlıklı bir zeminin oluşması için gerekli sistemdir.

Zemin Etüdü nasıl yapılır ?

Zemin etüdü, zeminin cinsine ve aranacak şeye göre çeşitli yöntemlerle yapılır. Bu yöntemlerin en önemlileri: Sismik, Elektrik, Manyetik, Elektromanyetik, Gravite, Radyoaktivite başlığı altında toplanabilir.Marinatek’in ürettiği zemin etüd dubaları sayesinde deniz,göl,baraj gibi yerlerde etüd çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Zemin Etüdü’nün faydaları nedir?

Rıhtım, liman, yat limanları, marinalar, endüstriyel tesisler, baraj, zemin ıslahı, deniz etüdleri gibi birçok proje ve uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Denizden gelen darbelere dayanıklı olması

Yan darbelere olağanüstü dayanıklıdır. Klasik dubaların yandan darbe alması sonucu alabileceği hasarların hiçbiri Marinatek ayaklı etüd dubalarında oluşmaz. Yan darbelere karşı çok dayanıklıdır.

Draft özelliği

Marinatek firmasının ürettiği Zemin etüd dubalarının draft ve firebirdleri emsallerine nazaran daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür.Bu özelliğiyle de insanların deniz üstünde çalışırken kendilerini daha rahat ve güvende hissetmelerini sağlar.

Projelendirme ve Ar-Ge

Marinatek,herkesin bildiği ürünleri üretmek yerine, herkesin bildiği ürünleri yeni metodu ve tasarımlar ile alışıla gelmişten çok daha kaliteli ve daha ucuza üretmekte ve sahip olduğu ar-ge vizyonu ile sürekli yeni üretim teknikleri dizayn etmektedir.

Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimizi görmek istermisiniz ? Referanslarımız

Yalıtım uygulanması

Dubalara imalat aşamasından sonra ekstra olarak negatif epoksi yalıtım sistemi uygulanır.

Kullanılan parçaların uyumlu olması

Ürettiğimiz Ayaklı Etüd Dubalarının nakliyesi ister denizden ister karadan gerçekleştirilmeye uygundur.

Özel kalıp olması

Ürettiğimiz dubalarda kullanılan saçların ve parçaların tamamı lazer kesimdir.