Geçiş Köprüsü


GEÇİŞ KÖPRÜSÜ ÜRETİCİSİ MARİNATEK

Geçiş köprüsü üretiminde sektörün lider markası !!

Geçiş köprüsü teknolojisi basit bir teknoloji değildir. Marinatek, 20 yıllık tecrübesi ile ürünlerini çok daha kaliteli ve ucuza üretmektedir.

Geçiş Köprüsü nedir ?
Yüzer iskelelerde, marinalarda, iskeleden karaya ulaşmak için geçiş köprüleri kullanılmaktadır. Son derece sağlam ve pratiktir.
Geçiş Köprüsü nasıl yapılır ?
Geçiş Köprüsü kullanım yeri ve müşterinin isteği doğrultusunda tamamen paslanmaz çelikten yapılarak üzerine tercihen deck yada müşterinin isteğine uygun ağaç, sac v.b malzeme monte edilerek istenen ölçü ve ebatlarda yapılır.
Geçiş Köprüsü’nün faydaları nedir ?
Bu tarz köprüler rıhtım alanında yükselti farkının olduğu bölgelerde ve bozuk zeminli kıyılarda yüzer yapılara ulaşmak için kullanılır. Tüm ürünlerimizde güvenlik standartlarını en üst düzeyde tutarak dayanıklı sistemler tasarlıyoruz.
marinatek_gecis_koprusu

  • Projelendirme ve Ar-Ge ; Marinatek, herkesin bildiği ürünleri herkesin ürettiği gibi üretmek yerine, herkesin bildiği ürünleri yeni metodu ve tasarımlar ile alışıla gelmişten çok daha kaliteli ve daha ucuza üretmektedir.
  • Köprülere imalat aşamasından sonra gerekli yerlerine ekstra olarak yalıtım sistemi uygulanır.


Geçiş Köprüsü | DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Özel tasarımlı malzeme kullanılması ;
Klasik imalatlarda kullanılan demir ve ağaç malzeme yerine galvanizlenmiş paslanmaz çelik ve kırılmaya, çizilmeye ve darbelere dayanıklı deck malzemesi kullanılmaktadır. Firmamız isteğinize uygun Geçiş Köprüleri de yapmaktadır.
Kullanılan parçaların uyumlu olması ;
Geçiş Köprüsü imalatında kullanılan malzemeler isteğinize uygun sabit ya da cıvatalı sistem olarak üretilir.
İklim Şartlarını karşı dayanıklı olması ;
Marinalarda ve kullanım yerlerinde son derece kullanışlıdır. Fırtına ve rüzgara karşı özel ayak sistemi sayesinde savrulmaz. Çizilme, deforme olma gibi kullanımdan kaynaklı sebepler yüzünden zarar görmez.
Dayanıklı olması ;
Marinatek geçiş köprüsü kullanılan malzemeler sayesinde dayanıklılığı arttırılmıştır. Köprünün yapımı aşamasında da gerek işçilik gerekse malzeme kalitesinden dolayı uzun seneler kullanılması amaçlanmıştır.
Fırtınalara karşı dayanıklı olması ;
Geçiş Köprülerinde ki özel oynar ayak sistemi sayesinde geçiş köprülerinin bulunduğu yerde ki fırtına,rüzgar gibi doğal afetler karşısında kasma yapmaz.Köprü sağlamlığını korumaya devam eder.
Denizden gelen darbelere dayanıklı olması ;
Geçiş köprüsü son derece sağlam ve dayanıklıdır. Kullanılan malzemeler galvanizlenmiştir. Marinatek geçiş köprülerini istediğiniz yerde kullanma imkanınız vardır.
Emsallerine göre daha kullanışlı olması ;
Marinatek geçiş köprüleri emsallerine göre daha kullanışlıdır.Bunun nedeni kullanılan her bir parçanın gerekli ar-ge çalışmaları yapılarak daha önce Türkiye’nin çeşitli marinalarında kullanılıyor olmasıdır.
Dengeli olması ;
Marinatek tarafından üretilen Geçiş Köprülerinin her bir noktası koyulduğu zeminde dengede durma özelliğine sahiptir.Bu özellik köprüden geçiş yapacak insanların denge kaybı yaşamamasını sağlar.
Özel kalıp olması ;
Marinatek Geçiş Köprüsü üretimi tamamen özel kesim ve kalıplar ile gerçekleştirilir.
Uzun Ömürlü olması ;
Klasik köprülere nazaran oldukça dayanıklıdır. Bunun nedeni malzemelerin gerekli hava ve deniz şartları hesap edilerek üretilmesidir. Darbelere ve üstüne binen ağırlık ta köprünün ömrünü etkilemez.


Profesyonel Kadro & Profesyonel İşler

En iyi fiyat ve profesyonel işler için