Kurumsal


Marinatek Deniz Teknolojileri Ltd. Şti.

20 yıllık tecrübesi ile sektörün lider markası !!


Referanslarımız

Denizcilik sektörünün farklı alanlarında 20 yıllık tecrübesiyle bulunmuş olan Marinatek, girişimcilik ruhuyla kurulmuş ama geçmişteki birikimleri açısından çok zengin bir denizcilik firmasıdır.

  • Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.
  • Çalışanlar ahlaka, kanuna ve Şirket disiplinine aykırı fiil ve davranışlarda bulunmaz.
  • 2- İlkemiz tevazu, insana saygı, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmektir.
MİSYONUMUZ
Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, sektörünü iyi tanıyan, paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentileri tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan bir şirket olmak.
VİZYONUMUZ
Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır.
DEĞERLERİMİZ
Biz samimiyetle çözer, uygular, geliştiririz.
STRATEJİMİZ
Büyük Ol, Yakın Ol, Yaratıcı Ol.

Müşteri Memnuniyeti
Marinatek, müşterilerin ihtiyaç ve sorunlarını dinleyerek, ömür boyu süren ilişkiler kurmaktadır. Nihai amaç müşteri için kazanan çözümler üreterek verilen tüm sözleri yerine getirmektir.Marinatek ekibi olarak ilkemiz her zaman ulaşılabilir durumda olmak ve sizlerle uzun süreli iş birliği içerisinde olmaktır.

Kalite Politikası
Marinatek ürünlerinin yüksek üretim seviyelerine olağanüstü kalite kontrolü eşlik etmektedir. Ürünlerimizin tamamı Türkiye’de üretilmektedir. Tek tip kalite, rekabetçi fiyatlar ve müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz. Sürekli ürün geliştirme faaliyetlerimiz ürünlerimizin yeniliklerini ve kalitelerini benzersiz kılmaktadır.

Deneyim
Marinatek’in marina Dünya’sında ki geniş kapsamlı deneyimi ve tecrübesi onu giderek daha da başarılı bir firma haline getirmiştir.Marinatek ekibi Dünya’nın her yerinden gelecek proje ve işleri başarıyla gerçekleştirecek bilgi ve ekipmana sahiptir.Firmamız yine patenti kendisine ait olan bir üretim tekniği kullanarak, gamında yer alan yüzer iskele ve dalgakıranları altı kapalı olarak üretmektedir.

Yatırım Politikası
Firmamız kuruluşundan bu yana gerçekleştirmiş olduğu sıra dışı yatırım politikası doğrultusunda, kazancının çok önemli kısmını kar getirecek yatırımlara dönüştürmek yerine araştırma-geliştirme çalışmalarına ayırmaktadır. Bu kararlılık üretimde çeşitliliği beraberinde getirmektedir.

Kapsamlı Ürün Grubu
Marinatek ürün grubu, hem farklı müşteri ihtiyaçlarını hem de farklı bütçeleri karşılayan, dünyanın en geniş ürün grubudur. Yüzer İskele, Geçiş Köprüsü, Yüzer Dalgakıran, Zemin Etüd Dubası ve Cutter Suction Dredger gibi geniş kapsamlı ürünlerini başarıyla sunmaktayız.

Ar-Ge
Marinatek herkesin bildiği ürünleri herkesin ürettiği gibi üretmek yerine, herkesin bildiği ürünleri yeni metodu ve tasarımları ile alışıla gelmişten çok daha kaliteli ve daha ucuza üretmekte ve sahip olduğu ar-ge vizyonu ile sürekli yeni üretim teknikleri dizayn etmektedir.Marinatek tecrübesini ar-ge’siyle birleştirerek büyümeye devam etmektedir.


Profesyonel Kadro & Profesyonel İşler

En iyi fiyat ve profesyonel işler için