Ayaklı Duba | Jack Up Barge


AYAKLI DUBA – JACK UP BARGE ÜRETİCİSİ MARİNATEK

Ayaklı Etüd Duba üretiminde sektörün lider markası !!

Ayaklı Duba teknolojisi basit bir teknoloji değildir. Marinatek, 20 yıllık tecrübesi ile ürünlerini çok daha kaliteli ve ucuza üretmektedir.

Zemin Etüdü nedir ?
Deniz etüdü çalışması imara açılacak alanlarda, deniz, göl, akarsu, mendirek projeleri, liman, iskele, balıkçı barınakları, tersaneler ve dolgu alanları için sağlıklı.
Zemin Etüdü’nün faydaları nedir ?
Rıhtım, liman, yat limanları, marinalar, endüstriyel tesisler, baraj, zemin ıslahı, deniz etüdleri gibi birçok proje ve
Zemin Etüdü nasıl yapılır ?
Zemin etüdü, zeminin cinsine ve aranacak şeye göre çeşitli yöntemlerle yapılır. Bu yöntemlerin en önemlileri: Sismik, Elektrik, Manyetik, Elektromanyetik, Gravite, Radyoaktivite başlığı altında toplanabilir. Marinatek’in ürettiği zemin etüd dubaları sayesinde deniz, göl,baraj gibi yerlerde etüd çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz.
marinatek_ayakli_duba

  • Draft özelliği ; Marinatek firmasının ürettiği Zemin etüd dubalarının draft ve firebirdleri emsallerine nazaran daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Bu özelliğiyle de insanların deniz üstünde çalışırken kendilerini daha rahat ve güvende hissetmelerini sağlar.
  • Projelendirme ve Ar-Ge ; Marinatek, herkesin bildiği ürünleri üretmek yerine, herkesin bildiği ürünleri yeni metodu ve tasarımlar ile alışıla gelmişten çok daha kaliteli ve daha ucuza üretmekte ve sahip olduğu ar-ge vizyonu ile sürekli yeni üretim teknikleri dizayn etmektedir.
  • Yalıtım uygulanması ; Dubalara imalat aşamasından sonra ekstra olarak negatif epoksi yalıtım sistemi uygulanır.


Ayaklı Duba - Jack Up Barge | DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Özel tasarımlı olarak kullanılması ;
Klasik imalat yöntemiyle üretilen dubalara göre isteğe uygun ve çalışacağınız denizin şartlarına nazaran istediğiniz özellikte zemin etüd dubaları üretmekteyiz.
Kullanılan parçaların uyumlu olması ;
Ürettiğimiz Zemin Etüd Dubalarının nakliyesi ister denizden ister karadan gerçekleştirilmeye uygundur.
Zemin etüdü yapılması ;
Marinatek tarafından isteğe göre üretilen Zemin Etüd Dubaları son derece kullanışlı ve emsallerine göre çok daha uygundur. Yaptırmış olduğunuz dubalarla istediğiniz takdirde denizde vinç hizmeti verecek şekilde de hizmetinize sunulur.
Dayanıklı olması ;
Marinatek zemin etüd dubaları emsallerine göre oldukça dayanıklıdır. Etüd dubalarının bir kaç alanda kullanımı vardır. Dubalarımız ağır hava şartlarına dayanıklıdır.
Denizde dengeli durması ;
Üretilen her malzemenin denizde dört bir noktası da aynı gelmektedir. Birden fazla dubayı birbirine bağladığınızda dahi denge konusunda hiçbir problem yaşamazsınız.
Denizden gelen darbelere dayanıklı olması ;
Yan darbelere olağanüstü dayanıklıdır. Klasik dubaların yandan darbe alması sonucu alabileceği hasarların hiçbiri Marinatek zemin etüd dubalarında oluşmaz. Yan darbelere karşı çok dayanıklıdır.
Emsallerine göre daha kullanışlı olması ;
Marinatek zemin etüd dubaları, aynı ölçülerde üretilmiş zemin etüd dubalarına göre son derece kullanışlı ve uygun maliyetlerle müşterilerine hizmet verir. İsteğiniz doğrultusunda çalışacağınız şartlara uygun zemin etüd dubaları üretmekteyiz.
Dengeli olması ;
Marinatek tarafından üretilen zemin etüd dubaları son derece dengeli bir sistemde denizde hizmet verir. Denizde iş yaparken zemin etüd dubasının dengeli olması çalışan için oldukça verimli sonuçlar almanızı sağlar. Bu da işveren için önemlidir.


Profesyonel Kadro & Profesyonel İşler

En iyi fiyat ve profesyonel işler için