Skip to main content
 

Ayaklı Duba-Jack Up Barge Üreticisi

Marinatek, 20 yıllık tecrübesi ile Ayaklı Etüt Dubası üretiminde sektörün lider markası !

 

Zemin Etüt Dubası Üreticisi

Marinatek, 20 yıllık tecrübesi ile Zemin Etüt Dubası üretiminde sektörün lider markası !

1
1

Zemin Etüt Dubası teknolojisi basit bir teknoloji değildir. Marinatek, 20 yıllık tecrübesi ile ürünlerini çok daha kaliteli ve ucuza üretmektedir.

Zemin etüdü yapılması

Marinatek tarafından isteğe göre üretilen Zemin Etüt Dubaları son derece kullanışlı ve emsallerine göre çok daha uygundur. Yaptırmış olduğunuz dubalarla istediğiniz takdirde denizde vinç hizmeti verecek şekilde de hizmetinize sunulur.

Dengeli olması

Marinatek tarafından üretilen zemin etüt dubaları son derece dengeli bir sistemde denizde hizmet verir. Denizde iş yaparken zemin etüt dubasının dengeli olması çalışan için oldukça verimli sonuçlar almanızı sağlar. Bu da işveren için önemlidir.

Emsallerine göre daha kullanışlı olması

Marinatek zemin etüt dubaları, aynı ölçülerde üretilmiş zemin etüt dubalarına göre son derece kullanışlı ve uygun maliyetlerle müşterilerine hizmet verir. İsteğiniz doğrultusunda çalışacağınız şartlara uygun zemin etüt dubaları üretmekteyiz.

Zemin Etüd Dubası

14 July 2015

Gabyon

Marinatek Gabyon

3 December 2013

Marinatek Dip Tarama Dubası

Marinatek Dip Tarama Dubası

3 December 2013

Marinatek Dip Tarama Dubası

Marinatek Kepçeli Dip Tarama Dubası

22 October 2013

Haliç Deniz Terminali Yüzer İskelesi

14 October 2013

Marinatek Dip Tarama Dubasi Kiralama

Marinatek Dip Tarama Dubası Kiralama

29 September 2013

Beton iskele

Gemlik Deniz Terminali Ponton İskelesi

17 April 2013

Marinatek Cutter Suction Dredger

25 December 2012

Fenerbahce Topuk Yaylası Yüzer İskele

Fenerbahçe Topuk Yaylası Yüzer İskelesi

14 November 2010

Özel tasarımlı olarak kullanılması

Klasik imalat yöntemiyle üretilen dubalara göre isteğe uygun ve çalışacağınız denizin şartlarına nazaran istediğiniz özellikte zemin etüt dubaları üretmekteyiz.

Dayanıklı olması

Marinatek zemin etüt dubaları emsallerine göre oldukça dayanıklıdır. Etüt dubalarının bir kaç alanda kullanımı vardır. Dubalarımız ağır hava şartlarına dayanıklıdır.

Denizde dengeli durması

Üretilen her malzemenin denizde dört bir noktası da aynı gelmektedir. Birden fazla dubayı birbirine bağladığınızda dahi denge konusunda hiçbir problem yaşamazsınız.

Zemin Etüdü nedir ?

Deniz etüdü çalışması imara açılacak alanlarda, deniz, göl, akarsu, mendirek projeleri, liman, iskele, balıkçı barınakları, tersaneler ve dolgu alanları için sağlıklı bir zeminin oluşması için gerekli sistemdir.

Zemin Etüdü nasıl yapılır ?

Zemin etüdü, zeminin cinsine ve aranacak şeye göre çeşitli yöntemlerle yapılır. Bu yöntemlerin en önemlileri: Sismik, Elektrik, Manyetik, Elektromanyetik, Gravite, Radyoaktivite başlığı altında toplanabilir. Marinatek’ in ürettiği zemin etüt dubaları sayesinde deniz, göl, baraj gibi yerlerde etüt çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Zemin Etüdü’nün faydaları nedir?

Rıhtım, liman, yat limanları, marinalar, endüstriyel tesisler, baraj, zemin ıslahı, deniz etütleri gibi birçok proje ve uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Denizden gelen darbelere dayanıklı olması

Yan darbelere olağanüstü dayanıklıdır. Klasik dubaların yandan darbe alması sonucu alabileceği hasarların hiçbiri Marinatek zemin etüt dubalarında oluşmaz. Yan darbelere karşı çok dayanıklıdır.

Draft özelliği

Marinatek firmasının ürettiği Zemin etüt dubalarının draft ve firebirdleri emsallerine nazaran daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür.Bu özelliğiyle de insanların deniz üstünde çalışırken kendilerini daha rahat ve güvende hissetmelerini sağlar.

Projelendirme ve Ar-Ge

Marinatek, herkesin bildiği ürünleri üretmek yerine, herkesin bildiği ürünleri yeni metodu ve tasarımlar ile alışıla gelmişten çok daha kaliteli ve daha ucuza üretmekte ve sahip olduğu ar-ge vizyonu ile sürekli yeni üretim teknikleri dizayn etmektedir.

Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimizi görmek istermisiniz ? Referanslarımız

Yalıtım uygulanması

Dubalara imalat aşamasından sonra ekstra olarak negatif epoksi yalıtım sistemi uygulanır.

Kullanılan parçaların uyumlu olması

Ürettiğimiz Zemin Etüt Dubalarının nakliyesi ister denizden ister karadan gerçekleştirilmeye uygundur.

Özel kalıp olması

Ürettiğimiz dubalarda kullanılan saçların ve parçaların tamamı lazer kesimdir.